1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
چهارشنبه, 11 تیر 1393 ساعت 16:55

آشنایی با مشاوره تلفنی

آيا می‌دانيد مشاوره از طريق تلفن چيست و چه مزایایی دارد؟

مشاوره تلفني امكان آن را فراهم مي‌سازد تا افراد نيازمند در زمان دلخواه و در هر مكاني كه به تلفن دسترسي دارند، سريع و آسان با مشاور تماس بگيرند، تماس گيرندگان مي‌توانند با كمترين هزينه از كمك‌هاي مشاورين متخصص بهره‌مند شوند.

 

یکشنبه, 25 خرداد 1393 ساعت 17:37

مشاوره تلفنی پیشگیری نوین

حتما شما هم بارها این جمله را شنیده اید: پیشگیری مقدم بر درمان است.

عموما خدمات مشاوره با یک نگاه راه حل مدار و پس از بروز و ظهور مسائل و مشکلات، در افراد و خانواده ها به جریان افتاده و آغاز می گردد؛ حال آنکه اخیرا ارائه مشاوره های پیشگیرانه قبل از رسیدن افراد و خانواده ها به نقطه آغازین مشکلات، اولویت بیشتری یافته است.

اختلال حافظه، توهم، بدبینی و جنون روانی، سوغات مصرف شیشه است.                              والدین گرامی: با پرهیز از تحقیر، تنبیه بدنی و مقایسه، آسیب پذیری فرزندتان را در برابر اعتیاد کاهش دهید.                              باور نادرستی که خیلی ها را معتاد کرد: اگر ظرفیت داشته باشی، مصرف تفریحی مواد معتادت نمی کند.                             نوجوان عزیز: اعتیاد با این جملات شروع می شود: بیا امتحان کن، فقط یکبار.                             این خانواده ها مراقب باشند: خانواده های از هم پاشیده، بی بند و بار، سخت گیر و کم اطلاع در مورد اعتیاد.