1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

چهارمین دوره مسابقه پیامکی پیشگیری نوین برگزار می گردد.

در راستای افزایش مشارکت و نظر به استقبال گسترده مخاطبان از مطالب بارگذاری شده در سایت، چهارمین دوره مسابقه پیامکی پیشگیری نوین برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند پاسخ های صحیح خود را تا تاریخ 94/12/15 به شماره پیامک 30007540 ارسال نمایند.

شایان ذکر است سوالات مسابقه برگرفته از مقالات مندرج در سایت می باشد.

به برگزیدگان مسابقه جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

دوشنبه, 07 اردیبهشت 1394 ساعت 11:29

سومین دوره مسابقه پیامکی پیشگیری نوین

نظر به استقبال گسترده مخاطبان از مطالب بارگذاری شده در سایت و در راستای افزایش مشارکت، سومین دوره مسابقه پیامکی پیشگیری نوین برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند پاسخ های صحیح خود را تا تاریخ 94/3/31 به شماره پیامک 30007540 ارسال نمایند. شایان ذکر است سوالات مسابقه برگرفته از مقالات مندرج در سایت می باشد.

به برگزیدگان مسابقه به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

دوشنبه, 01 اردیبهشت 1393 ساعت 21:20

مسابقه پیامکی پیشگیری نوین

در راستای افزایش مشارکت و نظر به استقبال مخاطبان از مطالب بارگذاری شده در سایت، مسابقه پیامکی پیشگیری نوین برگزار می گردد:

علاقه مندان جهت شرکت در مسابقه می توانند پاسخ های صحیح خود را تا تاریخ 93/02/31 به شماره پیامک 30007540 ارسال نمایند.

شایان ذکر است سوالات مسابقه برگرفته از مقالات مندرج در سایت می باشد.

به برگزیدگان مسابقه جوایز نفیسی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

دوشنبه, 30 دی 1392 ساعت 09:21

فراخوان اولين مسابقه طراحی پوستر

اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با هدف توسعه و ترویج فرهنگ پیشگیری از آسیب های اجتماعی، به ویژه پيشگيري از سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برگزار می نماید:

اختلال حافظه، توهم، بدبینی و جنون روانی، سوغات مصرف شیشه است.                              والدین گرامی: با پرهیز از تحقیر، تنبیه بدنی و مقایسه، آسیب پذیری فرزندتان را در برابر اعتیاد کاهش دهید.                              باور نادرستی که خیلی ها را معتاد کرد: اگر ظرفیت داشته باشی، مصرف تفریحی مواد معتادت نمی کند.                             نوجوان عزیز: اعتیاد با این جملات شروع می شود: بیا امتحان کن، فقط یکبار.                             این خانواده ها مراقب باشند: خانواده های از هم پاشیده، بی بند و بار، سخت گیر و کم اطلاع در مورد اعتیاد.